homemailmap
kanonierzy
MyBet

Henry nie czuję się samotny

14.11.2006; 22:03 / Bartosz Cębrzyna

Thierry Henry wyznał w ostatnich wypowiedziach, że jest już na tyle dojrzałym zawodnikiem, aby występować samodzielnie w ataku.

W tym sezonie Francuz gra na szpicy formacji pomocy i pomaga w rozgrywaniu piłki. Oczywiście nie brakuje go też w ataku. Thierry pogodził się z tym, że przychodzi mu grać na różnych pozycjach formacji ofensywnej, ponieważ wcześniej pierwszorzędnym napastnikiem był Denis Bergkamp.

"Teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś graliśmy ustawieniem 4-4-2 i byłem odpowiedzialny za strzelanie bramek, teraz przy ustawieniu 4-5-1 muszę zajmować się przetrzymywanie piłki i odgrywaniem jej do kolegów." - mówi kapitan Kanonierów.

"W naszym ustawieniu na dzień dzisiejszy muszisz być częścią drużyny i kibice nie rozliczają cię z gry ekipy tylko z własnej indywidualności" - przyznaje Thierry.

"Żeby wygrywać w ustawieniu 4-5-1 musisz starać się, aby nie tracić piłek, a także być pewnym, że twoja gra pomaga zespołowi." - wyznaje Henry.

"Nie jest to mój ulubiony styl gry, ale muszę się z tym pogodzić i wypełniać swą rolę tak jak w meczu z Liverpollem." - mówi Francuz.
Kanonierzy.com


Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym


zobacz aktualności na temat:
Brak ustalonych tematów newsa!
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
Brak newsów o podobnym temacie!
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (0):



strona główna|regulamin serwisu|reklama|współpraca|kontakt
Copyright © 2006-2008 by Kanonierzy.com   All Rights Reserved