Noty Sky Sports po meczu z Boltonem
20.09.2008; 22:20 / Rafal Mazur
Dziennikarze serwisu internetowego Sky Sports ocenili piłkarzy Arsenalu po dzisiejszym spotkaniu na Reebok Stadium, w którym rywalem podopiecznych Arsene'a Wengera był Bolton Wanderers. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem The Gunners 3-1 po bramkach Eboue, Bendtnera i Denilsona.Piłkarzem meczu został Theo Walcott, który otrzymał notę 8. Taką samą ocenę dostali Denilson, Cesc Fabregas, Emmanuel Eboue i Jussi Jaaskelainen.
Bolton Wanderers:
Jussi Jaskelainen - 8
Jlloyd Samuel - 5
Danny Shittu - 4
Andrew O'Brien - 5
Gretar Rafn Steinsson - 6
Joey O'Brien - 5
Ricardo Gardner - 5
Kevin Nolan - 6
Fabrice Muamba - 5
Kevin Davies - 8
Ebi Smolarek - 4
Rezerwowi:
Gavin McCann - 5
Riqa Musthapa - 7
Ricardo Vaz Te - 6
Arsenal Londyn:
Manuel Almunia - 7
Gael Clichy - 7
William Gallas - 7
Kolo Toure - 7
Bacary Sagna - 7
Cesc Fabregas - 8
Denilson - 8
Emmanuel Eboue - 8
Alex Song - 7
Emmanuel Adebayor - 7
Nicklas Bendtner - 7
Rezerwowi:
Johan Djourou - 6
Aaron Ramsey - 6
Theo Walcott - 8
Sky Sports
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Oceny Sky Sports: Nasri najlepszy wśród KanonierówSky Sports / 28.12.2008; 17:30
Sky Sports: Sagna i Knight na 10!Sky Sports / 26.12.2008; 20:23
Oceny Sky Sports: Middlesbrough - ArsenalSky Sports / 13.12.2008; 16:16
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (36):
Fabregas19; użytkownik
komentarzy: 4904 newsów: 8
25.09.2008; 12:47
Bardzo podoba mi się Eboue, radzi sobie jednak, gdy był obrońcą na pewno częściej się o nim mówiło a teraz niekiedy, można powiedzieć , że to reaktywacja:)
Lotto_RDZ; użytkownik
komentarzy: 8 newsów: 0
22.09.2008; 22:24
Te oceny daja jyse angole i pewnie murzyny co sie gowno znaja na pilce noznej i daja badziewne oceny i kozacza bo mysla ze sa znawcy footballu
EkEl; użytkownik
komentarzy: 1719 newsów: 0
21.09.2008; 17:34
Anglicy inaczej oceniają od nas :D Ja nie będę komentował tych ocen bo nie ma sensu.
baska_17skc; użytkownik
komentarzy: 1170 newsów: 0
21.09.2008; 16:06
Świetne oceny. Byle były takie zawsze :)
gunner92; użytkownik
komentarzy: 1099 newsów: 0
21.09.2008; 11:58
tylko jedna 6 i to otrzymal ja zawodnik rezerwowy. No no takie oceny ciesza. Mozna natomiast miec zastrzezenia co do oceny Almunii. Zasluzyl na 8.
kluch_lbn; użytkownik
komentarzy: 1491 newsów: 0
21.09.2008; 10:57
ja bym dal Gallasowi 6, zawodzil z deka i nic ciekawego nie pokazal reszta może być
The_Gunner1886; użytkownik
komentarzy: 131 newsów: 0
21.09.2008; 10:38
Dziwi mnie nota Almunii. Przecież to Almunia obronił stuprocentową sytuację, do tego pozwolił sobie na strzelenie jednej bramki, i to po rzucie rożnym. Jussi'emu wpakowaliśmy trzy bramki, do tego bronił przyzwoicie. Dlaczego dla niego 8 a dla Almunii 7? Dziwne. Dobrze Eboue i Adebayor. Walcott też dał dobrą zmiane, tylko szkoda, że w sytuacji sam na sam nie podawal do Adebayora, który stał na dogodniejszej pozycji, mielibyśmy wynik 1-4, ale mimo to gratulacje dla Kanonierów. Teraz liczymy na to, że Chelsea zremisuje z ManU.
arsfan1990; użytkownik
komentarzy: 33 newsów: 42
21.09.2008; 10:32
Dlaczego po każdym meczu przeżywacie te oceny jak stonka wykopki? Wystawcie każdy swoje oceny i będzie git... ;p
Lee; użytkownik
komentarzy: 986 newsów: 41
21.09.2008; 10:18
Smolarek kompletnie niewidoczny, po 10 minutach zapomniałem, że w ogóle gra ;]
Oceny szkoda komentować, bo dziwni są ci ludzie którzy je wystawiają, na chybił-trafił może to robią? ;f
Oceny szkoda komentować, bo dziwni są ci ludzie którzy je wystawiają, na chybił-trafił może to robią? ;f
wiedzma; użytkownik
komentarzy: 13 newsów: 0
21.09.2008; 09:47
Jak zwykle Sky Sport oglądało chyba inny mecz.
Najlepszy na boisku był zdecydowanie Almunia, nie rozumiem czemu Sky Sport dało mu tylko 7 (biorąc pod uwagę to, że Jaskelainen dostał 8 nasz golkiper również powinien mieć conajmniej taką ocenę).
Cesc również nie zasłużył na 8, tak jak już kilka osób zauważyło wybiegał swoje w środku, zagrał przyzwoicie, ale nie na poziomie jakiego byśmy po nim oczekiwali.
Walcott 8? Chyba trochę na wyrost ta ocena. Owszem, dał bardzo dobrą zmianę, ale grał zbyt krótko, żeby dostać 8.
Ósemki dla Denilsona i Eboue zasłużone (wcale nie chodzi tylko o zdobyte bramki), obok Almunii byli najlepsi na boisku.
Najlepszy na boisku był zdecydowanie Almunia, nie rozumiem czemu Sky Sport dało mu tylko 7 (biorąc pod uwagę to, że Jaskelainen dostał 8 nasz golkiper również powinien mieć conajmniej taką ocenę).
Cesc również nie zasłużył na 8, tak jak już kilka osób zauważyło wybiegał swoje w środku, zagrał przyzwoicie, ale nie na poziomie jakiego byśmy po nim oczekiwali.
Walcott 8? Chyba trochę na wyrost ta ocena. Owszem, dał bardzo dobrą zmianę, ale grał zbyt krótko, żeby dostać 8.
Ósemki dla Denilsona i Eboue zasłużone (wcale nie chodzi tylko o zdobyte bramki), obok Almunii byli najlepsi na boisku.










































