"Arsenal i Manchester United obserwują Veloso"
14.09.2008; 13:03 / Patryk Bielski
Agent Miguela Veloso - Paulo Barbosa - wyznał, że zarówno Arsenal Londyn, jak i Manchester United bacznie przyglądają się poczynaniom jego klienta.Pomocnik Sportingu Lizbona był łączony podczas letniego okienka transferowego z Arsenalem, Tottenhamem i Juventusem, ale ostatecznie pozostał w swoim obecnym klubie. Jednak jak informuje News of the World, agent piłkarza przyznał, że 'Kanonierzy' i 'Czerwone Diabły' są poważnie zainteresowane kupnem zawodnika.
"Arsenal i United na bieżąco śledzą sytuację Veloso. Zawodnik jest do wyciągnięcia za około 20 milionów euro. Do transferu może dojść już podczas zimy" - przyznał Barbosa.
Klub z Londynu po odejściu Matthieu Flaminiego i Gilberto Silvy był łączony z wieloma pomocnikami. United wydają się dobrze obsadzeni na tej pozycji, lecz częste kontuzje Owen Hargreavesa powodują, że Sir Alex Ferguson poważnie zastanawia się nad zakontraktowaniem Portugalczyka.
Goal.com
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Arszawin ma nadzieję na szybkie porozumienieDaily Mail / 07.01.2009; 20:32
Zenit pertraktuje tylko z ArsenalemSky Sports / 07.01.2009; 17:19
Yaya Toure: Długo myślałem o ArsenaluSky Sports / 07.01.2009; 16:54
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (22):
LordCarrington; użytkownik
komentarzy: 1447 newsów: 0
14.09.2008; 16:10
kedzior-->> to nie jest takie proste. Niby czemu Kuba miałby rezygnować z podstawowej jedenastki Borussi na rzecz ławki w Arsenalu? Poza tym nic mi nie wiadomo o tym, żeby Błaszczykowski znalazł się w kręgu zainteresowań Wengera.
Polak jest zawodnikiem kompletnym, jednak nie tędy droga. Ciągle trwają poszukiwania defensywnego pomocnika. Coraz bardziej realny staje się być transfer Veloso. Najwcześniej dojdzie do niego w zimę, w styczniu.
Polak jest zawodnikiem kompletnym, jednak nie tędy droga. Ciągle trwają poszukiwania defensywnego pomocnika. Coraz bardziej realny staje się być transfer Veloso. Najwcześniej dojdzie do niego w zimę, w styczniu.
kedzior; użytkownik
komentarzy: 714 newsów: 1
14.09.2008; 15:51
A ja na miejscu Wengera ściągnąłbym Błaszczykowskiego. Nie jest chyba drogi, jest młody i pasuje do gry Arsenalu. Dużo biega, jest szybki, no i jest też dobrym zawodnikiem.
kamil_malin; użytkownik
komentarzy: 1749 newsów: 0
14.09.2008; 15:22
Chciałbym aby do nas dołączył. Jednak to bardzo mało prawdopodobne.
madjer; użytkownik
komentarzy: 1197 newsów: 0
14.09.2008; 14:44
arsenal raczej nigdy nie kupowal porugalczykow przewaznie byli to francuzi albo hiszpanie , no wiec raczej trafi do zespołu MUłów
Vpr; użytkownik
komentarzy: 289 newsów: 0
14.09.2008; 14:00
Jeżeli powyższe słowa są prawdą, to Veloso na 100% zawita do ManU. Przecież Krysia musi mieć jeszcze kilku kolegów do których będzie mogła napie*rzać po portugalsku (bo z angielskim ma problemy, a Nani już mu nie wystarczy ;) ).
severyn91; użytkownik
komentarzy: 478 newsów: 3
14.09.2008; 13:44
ja bym go bardzo chcial u nas, ale ManU ma pierwokup dla graczy Sportingu, wiec.. :(
Christian; użytkownik
komentarzy: 1855 newsów: 0
14.09.2008; 13:33
Czyli będzie piłkarzem Man Utd...
xqvz; użytkownik
komentarzy: 815 newsów: 3
14.09.2008; 13:30
Widać teraz, że Wenger chciał kogoś kupić w to lato ale albo nie zdążył albo przedstawiał innym klubom śmiesznie niskie oferty za piłkarzy.
sebasz; użytkownik
komentarzy: 131 newsów: 0
14.09.2008; 13:25
możemy do zimy nie dotrwać
ja szczeże mówiąc brałbym appiaha
tym bardziej że jest wolnym zawodnikiem
i nic nie kosztuje poza kontraktem
było by mu dać dwuletni kontrakt i po sprawie
co do ofensywnych młodych zawodników
radze zwrócić uwage na affelaya z PSV
ja szczeże mówiąc brałbym appiaha
tym bardziej że jest wolnym zawodnikiem
i nic nie kosztuje poza kontraktem
było by mu dać dwuletni kontrakt i po sprawie
co do ofensywnych młodych zawodników
radze zwrócić uwage na affelaya z PSV










































