homemailmap
kanonierzy
MyBet

Pawluczenko chce do Anglii!

03.08.2008; 09:29 / Rafał Denkiewicz

-Napastnik Spartaku Moskwa i reprezentacji Rosji, Roman Pawluczenko, który jest celem transferowym Tottenhamu Hotspur, trochę złagodził spekulacje o jego transferze mówiąc, że wolałby grać dla Arsenalu albo Chelsea.

Rosyjski gwiazdor podczas kwalifikacji do Euro 2008 do spotkania z Anglikami odgrywał jedynie rolę rezerwowego, jednak w meczu z "Synami Albionu" zagrał znakomicie i stał się podstawowym zawodnikiem reprezentacji.

Po zakończeniu Mistrzostw Europy, na których Pawluczenko zdobył 3 gole, wiele klubów z Europy wykazało zainteresowanie piłkarzem.

"Kocham Premier League i z pewnością cieszyłbym się z gry w takiej lidze. Jednakże, jeśli będę miał przejść do Anglii, chciałbym grać dla Arsenalu lub Chelsea."

"Oferta Tottenhamu nie jest jedyną, którą otrzymaliśmy. Niektóre hiszpańskie kluby są mną zainteresowane. Serie A także jest świetną ligą" - kończy Rosjanin.
Goal.com


Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym


zobacz aktualności na temat:
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
-Chelsea - Arsenal: Przeżyjmy to jeszcze raz!
własne / 02.12.2008; 08:03
-Scolari uniknie reprymendy od FA
Sky Sports / 01.12.2008; 17:52
- Van Persie: Był spalony, ale...
Goal.com / 01.12.2008; 16:44
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (25):
-
matijas; użytkownik komentarzy: 2 newsów: 0
22.09.2008; 10:07
Jeśli on chce grać dla Wengera to jest w błędzie.Trzeba umieć liczyć siły na zamiar. Lepiej dla niego gdyby spojrzał lige niżej.
-
Cesku; użytkownik komentarzy: 34 newsów: 0
04.08.2008; 15:48
Makelele ma najlepszy odbior na swiecie
-
adebayor13; użytkownik komentarzy: 24 newsów: 0
04.08.2008; 13:55
Wolałbym Już Żeby Wenger kupił Makelele dla mnie to on jest dobry i Pasował by do nas
-
adebayor13; użytkownik komentarzy: 24 newsów: 0
04.08.2008; 13:53
Jak dla mnie on jest słaby niechec go u nas nie da sobie rady w Anglii.
-
kasia26014; użytkownik komentarzy: 937 newsów: 0
04.08.2008; 09:51
chcialabym zobaczyc go na Emirates ale watpie zebysmy go kupili, mamy juz napastnikow...i na pewno nie jest za slaby
-
adaminho77; użytkownik komentarzy: 849 newsów: 0
03.08.2008; 23:15
franek07-->Makelele już przeszedł do PSG... A na pozycji defensywnego pomocnika to ja widzę Diaby'ego...
-
Corthal; użytkownik komentarzy: 119 newsów: 0
03.08.2008; 22:49
Pawluczenko to nie byłby dobry transfer, bo ten zawodnik jest zbyt chimeryczny jak na Premiership, gdzie na poziomie wielkiej czwórki liczy się praktycznie każdy stracony punkt. A Roman raz by pokazał klasę strzelając hat-tricka i powodując rozwolnienie u przeciwników, a przez następny miesiąc gola by nie zdobył.
A poza tym Ruscy chcieli by za niego pewnie wytargować cholernie wielkie pieniądze i byłoby pewnie tak jak z Arszawinem, gdzie chciwy zarząd Zenitu sam już nie wie ile chce za swojego podopiecznego i czeka żeby ktoś rozbił bank.
O:P
-
franek07; użytkownik komentarzy: 1 newsów: 0
03.08.2008; 20:54
Arsenal ma już dość graczy ofensywnych niedługo i tak Eduardo da Silva wyleczy kontuzje wiec bedzie jeszcze jeden napastnik mogi by kupc clouda makalele bo on i tak chce odejs z chelsea a arsenalowi przydal by sie defensywny pomocnik
-
Fabregas19; użytkownik komentarzy: 4895 newsów: 8
03.08.2008; 20:44
Arszawin mógł by do nas przejść to bym się zgodził, ale nie Pawluczenko do Arsenalu się nie nadaje moim zdaniem...
-
kluch_lbn; użytkownik komentarzy: 1378 newsów: 0
03.08.2008; 18:20
Cesc_Fan>> chciałem go już od PNA... nie potrzebujemy już napastnika?! co ty nie powiesz... tak napisałem o swoich preferencjach tylko bo i tak to wszystko jedna wielka ściema



strona główna|regulamin serwisu|reklama|współpraca|kontakt
Copyright © 2006-2008 by Kanonierzy.com   All Rights Reserved