homemailmap
kanonierzy
MyBet

Francis Coquelin oficjalnie w Arsenalu!

18.07.2008; 18:35 / Patryk Bielski

-Oficjalna strona Kanonierów, Arsenal.com, potwierdziła transfer francuskiego pomocnika, Francisa Coquelina do północnego Londynu. 17-latek podpisał kontrakt z The Gunners, po tym jak w maju nie przedłużył umowy z drużyną Stade Lavallois i odszedł z zespołu.

O piłkarza starały się również kluby francuskie, takie jak Lyon oraz Nantes. W wypowiedzi dla radia RMC Coquelin wyjaśnił, że reputacja Kanonierów pomogła mu w podjęciu ostatecznej decyzji.

- Arsenal jest klubem, który ufa młodym piłkarzom i pozwala ci trenować oraz rozwijać umiejętności wraz ze świetnymi zawodnikami.
Arsenal.com


Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym


zobacz aktualności na temat:
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
-Mandanda do Anglii? Całkiem możliwe...
Sky Sports / 02.12.2008; 16:02
-Yaya Toure na celowniku Wengera?
The Sun / 02.12.2008; 14:49
-Melo jednak na sprzedaż?
Setanta Sports / 01.12.2008; 20:15
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (39):
-
lecho; użytkownik komentarzy: 569 newsów: 0
18.07.2008; 21:09
On na pewno nie jest do pierwszej drużyny. Pewnie Wenger wypatrzył w nim talent i go kupił, ale chyba nie po to, żeby od razu miał zastąpić Gilberto czy Flaminiego.
Syjon ---> Ja też uważam, że bardzo przydałby się Diarra. Teraz problem def. pomocnika mielibyśmy z głowy. Na pewno także nie jest gorszy od tego zdrajcy flaminiego.
-
manu1234; użytkownik komentarzy: 312 newsów: 0
18.07.2008; 21:08
Mam nadzieję, że to nie jest nasze ostatnie wzmocnienie w tym okienku. Nam potrzeba jednego doświadczonego zawodnika, który będzie grał w linii pomocy i to wszystko. Oby Wenger pokusił się jeszcze o jeden bądź w zależności od decyzji Adebayora dwa transfery w tym okienku. Jest jeszcze czas także uważam, że Wenger panuje nad sytuacją i jeszcze zaskoczy nas jakimś transferem - oby w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
-
Karis7; użytkownik komentarzy: 1600 newsów: 2
18.07.2008; 20:34
odszedł Hleb a w jego miejsce został sprowadzony Nasri, odszedł Flamini i w jego miejsce powinien zostać sprowadzony Gareth Barry albo Miguel Veloso. Co do transferu Coquelin'a to aż dziwne że Arsenal sprowadza zawodnika z wolnego transferu, ale jak to robi czyli ten zawodnik coś musi mieć w sobie
-
Syjon; zawieszony komentarzy: 669 newsów: 0
18.07.2008; 20:29
To może być dobry zmiennik ale nie do pierwszej 11.. ;/
Przydałby się Diarra szkoda że odszedł;/ jest super
-
Puszek; użytkownik komentarzy: 47 newsów: 0
18.07.2008; 20:27
Też fajnie ale... to nie o to chodzi powinniśmy też kupić jakiś bardziej doświadczonych zawodników bo inaczej zapomnijmy o pucharach. Po mi tego że mamy mocny skład to przydał by się ktoś pokroju Flaminiego. Wiem na pewno ten zawodnik na takiego wyrośnie ale dopiero za 2 góra 3 sezony. Trzeba sięgnąć głębiej do kasy klubu i kogoś takiego sprowadzić, po mimo iż to nie leży w naturze Wengera
-
Syjon; zawieszony komentarzy: 669 newsów: 0
18.07.2008; 20:26
Mam pytanie on jest do seniorów?
-
WojO; użytkownik komentarzy: 180 newsów: 0
18.07.2008; 20:26
zal znow 17 ;/ pfff oj nie wyjdzie to nam na dobre nie wyjdzie juz lekka przesada panie Wenger.
-
Misiaq; użytkownik komentarzy: 126 newsów: 0
18.07.2008; 20:10
dobra no to on za Flaminiego przyszedl:)
-
Cesc_Fan; użytkownik komentarzy: 719 newsów: 0
18.07.2008; 19:59
Teraz nawet wygramy LM :P Bischoff i Coquelin przyjdą więc nie sprowadzimy Barrego :(
-
gooner92; użytkownik komentarzy: 851 newsów: 5
18.07.2008; 19:45
Nie no super, kolejny młody utalentowany zawodnik... ale może ktoś wreszcie dołączy do pierwszego składu... Wenger cały czas mówił, że młoda drużyna musi dojrzeć i przejść pewien etap zanim coś osiągnie... Owszem, ale my potrzebujemy także zawodników doświadczonych, a tacy odchodzą od nas...



strona główna|regulamin serwisu|reklama|współpraca|kontakt
Copyright © 2006-2008 by Kanonierzy.com   All Rights Reserved