homemailmap
kanonierzy
MyBet

Gourcuff + 30 milionów euro za Adebayora?

12.07.2008; 11:22 / Patryk Bielski

-Najnowsze doniesienia prasowe we Włoszech sugerują, że AC Milan złoży nową ofertę za Emmanuela Adebayora, na mocy której Kanonierzy mieliby otrzymać od Rossonerich 30 milionów euro + piłkarza reprezentacji Francji do lat 21 - Yoanna Gourcuffa.

Odejście togijskiego snajpera wydaje się być coraz bardziej prawdopodobne po tym, jak władze Milanu opublikowały wczoraj wiadomość, jakoby The Gunners zgodzili się na prowadzenie negocjacji dotyczących transferu Adebayora.

Yoann Gourcuff, którym od dawna interesuje się Arsene Wenger jest obecnie wyceniany na 8 milionów euro. Kiedy Francuz w 2006 roku dołączył do włoskiego giganta, okrzyknięto go jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia. Zafascynowanie Yoannem szybko jednak ustało, gdy po kilku słabych występach został wypożyczony do Girondins Bordeaux.

Gourcuff miałby zasilić szeregi The Gunners dopiero w czerwcu 2009 roku, gdyż wówczas kończy się jego wypożyczenie we francuskim zespole. Natomiast Adebayor wyruszyłby na San Siro natychmiastowo. Dyrektor generalny Milanu, Adriano Galliani ma nadzieję, że uda mu się dopiąć cały transfer w następną środę.
Goal.com


Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym


zobacz aktualności na temat:
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
-Mandanda do Anglii? Całkiem możliwe...
Sky Sports / 02.12.2008; 16:02
-Yaya Toure na celowniku Wengera?
The Sun / 02.12.2008; 14:49
-Piłkarz Roku Afryki 2008 - oddaj głos na Adebayora
BBC Sports / 02.12.2008; 10:25
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (64):
-
robin11; użytkownik komentarzy: 155 newsów: 0
12.07.2008; 12:44
To bylby dobry transfer, ale Milan mowi ze kupi Ade lub Ronaldinho. A to wiadomosc ktora znalazlem w internecie: "La Gazzetta dello Sport podaje, że nadszedł decydujący dzień dla Ronaldinho. Dzisiaj Adriano Galliani poleci do Barcelony. Kataloński klub obniżył swoje żądania do 15 mln euro. Wieczorem Ronaldinho ma podpisać dwuletni kontrakt, na mocy którego będzie zarabiał 6,5 mln euro rocznie."
-
Syjon; zawieszony komentarzy: 669 newsów: 0
12.07.2008; 12:43
Tak naprawdę pewnym napastnikiem jest tylko Theo bo van Persie to jak zwykle złapie kontuzje to jest tak pewne jak słońce na niebie Adebayor ma chęć odejść Eduardo potrzebuje czasu a Bendtner to powinien zostać wypożyczony bo to co on robi czasami na boisku to nie mieści się w głowie..
-
LordCarrington; użytkownik komentarzy: 1393 newsów: 0
12.07.2008; 12:37
Sprawa z napastnikami jest dość skomplikowana. Tracę cierpliwość, patrząc na 'popisy' Bendtnera', nie wiadomo jak po kontuzji grać będzie Eduardo, Walcott jest lepszy na pozycji pomocnika, zaś RvP zbyt często miewa kontuzje.
Myślę, że w przypadku odejścia Adebayora do Arsenalu trafi Huntelaar. W końcu sam Holender ma świadomość, że grałby w podstawowym składzie.
-
wiszi; użytkownik komentarzy: 7 newsów: 0
12.07.2008; 12:36
dobra oferta moim zdaniem...
manu1234- iteresujemy sie Falcao, takze mozemy dostac 30 baniek + Gourcuffa, a Falcao mozemy kupic za gora 10 baniek takze sie oplaca. Wiem, ze nie wiadomo czy sie sprawdzi ale trzeba ryzykowac:)
-
manu1234; użytkownik komentarzy: 312 newsów: 0
12.07.2008; 12:33
Nawet korzystna ta oferta. Jeśli jednak do tego by doszło Wenger i tak musiałby kupić jakiegoś napastnika żeby uzupełnić lukę w składzie.Nie wyobrażam sobie żeby na przykład Bendtner miałby być naszym podstawowym zawodnikiem. Nie wiadomo też w jakim stylu do gry powróci Eduardo. Natomiast sam Walcott nie wystarczy bo wtedy nie mielibyśmy żadnych zawodników na zmianę. Okienko jeszcze trwa także na razie musimy czekać na decyzje Bossa.
-
Syjon; zawieszony komentarzy: 669 newsów: 0
12.07.2008; 12:29
Huntelaar na jednej stronie przed chwilą widziałem że jest co raz bliżej Arsenalu ale to na 100% plotka Z Man Utd Saha odchodzi i chcą go kupić bo zapłacą mniej niż za Benzeme
-
Syjon; zawieszony komentarzy: 669 newsów: 0
12.07.2008; 12:28
nie mówiłem o bramkarzach ..
-
LordCarrington; użytkownik komentarzy: 1393 newsów: 0
12.07.2008; 12:27
Ciekawa propozycja, jednak wolałbym takiego Gatusso + 20 mln, niżeli kolejnego Francuza + 30 mln. Pato to dosyć słabe rozwiązanie. Nam potrzeba bardziej bramkostrzelnego zawodnika, takiego lisa pola karnego. Takim bez wątpienia jest Huntelaar. Mam nadzieję, że do nas trafi.
-
Picia; użytkownik komentarzy: 142 newsów: 1
12.07.2008; 12:26
Nie powiesz mi że Cudicini gra słabo. Może i rzadko, do jednak Cech jest lepszy, to Cudicini powinien być drugim dramkarzem reprezentacji Włoch.

Wracając to temetu, to ja bym wolał samą kasę i kupić za nią Barry'ego. Chyba, że Wenger ma jakieś z nim plany związane na przyszłość to można go wziąść.
-
RAVENAFC; użytkownik komentarzy: 163 newsów: 0
12.07.2008; 12:24
mysle że opłacało by nam się



strona główna|regulamin serwisu|reklama|współpraca|kontakt
Copyright © 2006-2008 by Kanonierzy.com   All Rights Reserved