Vela: Wypożyczenia przyniosą korzyści
09.07.2008; 11:02 / Mateusz Kolebuk
Carlos Vela uważa, że czas, który spędził w Hiszpanii na wypożyczeniach, przyniesie Arsenalowi duży pożytek. Reprezentant Meksyku powrócił do Londynu, gdyż od następnego sezonu będzie miał okazję, aby walczyć o miejsce w pierwszym składzie.Vela, który swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Chivas de Guadalajara, przyszedł do Arsenalu 3 lata temu, ale z powodu braku pozwolenia na pracę w Anglii został wypożyczony do Salamancy, Celty Vigo, a następnie do Osasuny, gdyż widziano w nim wielki potencjał, który nie mógł się zmarnować.
Od 19-latka oczekuje się bardzo wiele. Sam piłkarz chce natomiast chce szybko nauczyć się języka angielskiego, aby integracja w Londynie przebiegała z większą łatwością.
- Zawsze byłem pewien, że najlepsze ligi na świecie to liga hiszpańska i angielska - powiedział Vela dla Marcy. - Mając możliwość występów w Hiszpanii, nauczyłem się wiele i zdobyłem doświadczenie.
- Prawdą jest, że znam angielski bardzo słabo. Znam tylko kilka podstawowych słów. Muszę nauczyć się porozumiewać w tym języku. Myślę, że nie będę miał problemów, bo kiedy musisz się czegoś nauczyć, przychodzi to bardzo szybko.
Setanta Sports
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Vela będzie wypożyczony do Hull?Rivals.net / 17.11.2008; 17:59
Abu Ogogo na wypożyczeniu w BarnetArsenal.com / 13.11.2008; 17:39
Wenger: Vela będzie najlepszySportinglife.com / 10.11.2008; 16:26
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (18):
LordCarrington; użytkownik
komentarzy: 1388 newsów: 0
09.07.2008; 12:25
Aklimatyzacja w Anglii będzie kluczem do sukcesu. Mam nadzieję, że wypożyczenie do Osasuny dostarczyło mu pewności siebie i nieco doświadczenia.
waldek_89; użytkownik
komentarzy: 1054 newsów: 0
09.07.2008; 12:21
Mam nadzieję, że Vela szybko przyswoi język angielski, i mam nadzieję że te wypożyczenia dużo wniosą do drużyny wraz z nim.
Arsenal_Londyn; użytkownik
komentarzy: 370 newsów: 0
09.07.2008; 12:14
Czy wam też wydaje się że on jest podobny trochę do Walcotta?Ciekawe czy jest taki szybki jak Theo?
adaminho77; użytkownik
komentarzy: 847 newsów: 0
09.07.2008; 11:49
Oby Vela zaaklimatyzował się tak szybko, jak to zrobił Eduardo... W trakcie sezonu, jeśli będzie regularnie trafiał, może sobie wywalczy miejsce w podstawym składzie... Póki co powodzenia w nauce angielskiego... :]
lecho; użytkownik
komentarzy: 569 newsów: 0
09.07.2008; 11:33
Jeśli będzie grał tak dobrze jak w Fm' ie to będzie to najlepszy napastnik świata. Wypożyczenia bardzo dobrze mu zrobiły. Myślę, że więcej zawodników powinno być wypożyczanych.
Picia; użytkownik
komentarzy: 142 newsów: 1
09.07.2008; 11:31
Ja uważam, że po odejściu Ade może się nam przydać, bo możliwe, że Wenger nikogo na tą pozycje w jego miejsce nie kupi. Wtedy gralibyśmy prawdopodobnie dwójką napastników: Van Persi'm i Eduardo. Jednak ze względu na to, że ten pierwszy może do początku sezonu nie być w pełni sił, szansa otwiera się przed Bendtnerem i właśnie Velą. Osobiście uważam, że Duńczyk jest lepszy, ale tutaj zdania mogą być podzielone.
patryk878; użytkownik
komentarzy: 1126 newsów: 0
09.07.2008; 11:24
Jestem bardzo ciekaw jak Vela bedzie sobie radził w Anglii. Mam nadzieje że będzie grał co najmniej tak dobrze jak w FM'ie ;p
Syjon; zawieszony
komentarzy: 669 newsów: 0
09.07.2008; 11:05
to na 100% przyniesie korzyści ale do nas powinien wrócić dopiero za rok niech jeszcze pogra...









































