Fiszman: Wenger ma nasze pełne poparcie
27.05.2008; 15:07 / Patryk Bielski
Prezes Arsenalu, Danny Fiszman podobnie jak Arsene Wenger kilka tygodni temu, wyznał, że 'Kanonierzy' nie mają zamiaru sprowadzać na Emirates Stadium wielkich nazwisk, tylko dlatego, że piłkarze ci wcześniej zasłużyli na miano najlepszych. Największy akcjonariusz 'The Gunners', posiadający 24.11% akcji wyznał, że polityka transferowa Arsenalu opiera się na sprowadzaniu wielkich talentów.- Nigdy nie powiedziałem "nie" Arsene Wengerowi, więc jestem pewien, że kogokolwiek zdecyduje się sprowadzić do Arsenalu, zarząd poprze jego decyzję - powiedział Fiszman Daily Mirror.
- Nie mamy określonego limitu pieniędzy. Powiedziałem, że zawsze popieraliśmy Arsene'a, nigdy mu nie odmówiliśmy i nie mamy zamiaru tego robić. Myślę, że Arsene podziela nasze zdanie i chce wielkich talentów w zespole, a nie wielkich nazwisk. To kwestia talentu i zaangażowania piłkarzy.
Sky Sports
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Melo jednak na sprzedaż?setanta.com / 01.12.2008; 20:15
Seaman: Potrzebujemy transferówGoal.com / 01.12.2008; 19:20
Fabregas: Musimy udowodnić, że Wenger miał racjęGoal.com / 01.12.2008; 17:28
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (13):
Fabregas19; użytkownik
komentarzy: 4895 newsów: 8
29.05.2008; 22:43
iszman świetnie to ujął "Arsene podziela nasze zdanie i chce wielkich talentów w zespole, a nie wielkich nazwisk. To kwestia talentu i zaangażowania piłkarzy." Popatrzmy np na Chelsea, tam praktycznie grają same nazwiska, i co
waldek_89; użytkownik
komentarzy: 1054 newsów: 0
28.05.2008; 07:51
dobrze jest, brawo za poparcie, widać jak wielką drużyną jest Arsenal!
mattix; użytkownik
komentarzy: 47 newsów: 0
27.05.2008; 22:00
zcatack ma RACJE RACJE I JESZCZE RAZ RACJE :) W młodych siła :)
jurgen; użytkownik
komentarzy: 16 newsów: 0
27.05.2008; 20:59
zcatack zgadzam sie!!! Nie jestem zagorzałym fanem Arsenalu ale fakt jest taki że faktycznie Arsenal gra najładniejszą piłke ( przede wszystkim atak pozycyjny). Nie wydając milionów Arsenal potrafi kreować wielkich graczy. Możecie mi wierzyć bo mówi to nie kpo inny jak fanatyk Realu Madryt.Tak dla jasności to ja nie chce Ronaldo w Realu ;)
koncia11; użytkownik
komentarzy: 152 newsów: 0
27.05.2008; 18:39
Nam nie potrzebne są wielkie nazwiska.I bez nich możemy pokona każdego
TopGun; użytkownik
komentarzy: 81 newsów: 0
27.05.2008; 16:51
Zcatack => pełen szacuneczek...
Dokładnie zgadzamy się, co do tego, o czym się rozpisałeś...wreszcie jakiś pozytywny flow, pośród oceanu jęków;)
Dokładnie zgadzamy się, co do tego, o czym się rozpisałeś...wreszcie jakiś pozytywny flow, pośród oceanu jęków;)
Szef; użytkownik
komentarzy: 2310 newsów: 0
27.05.2008; 16:32
Wenger to ma fajnie bo takiego poparcia zarządu nie ma nikt w europie
grygu; użytkownik
komentarzy: 1034 newsów: 0
27.05.2008; 16:28
dla prezesa arsenalu to jest dobry biznes, on sobie zarabia a nie wydaje dużo na transfery, bo Wenger jest taki jaki jest
zcatack; użytkownik
komentarzy: 157 newsów: 0
27.05.2008; 16:25
sluchajcie jestesmy jedynym zespolem na swiecie ktory nie wydajac trylionow sieje postrach! moze to wkoncu decenicie!! nie licza sie tylko wygrane... arsenal gra piekna pilke i jest jak rodzina... dla mnie moze nawet grac w II lidze... naszym sukcesem jest to ze kazdy mlody pilkarz wie ze dostajac sie do nas ma ogromną szanse...inni trenerzy kontakuja sie przeciez z naszym bossem pytajac o mlodych zawodnkow... po co nam jednosezonowi gracze ktorzy przyjade strzelą kilka bramek i odejda bo ktos da im kase lepsza? po co gwiazdy przed 30 ktore graja juz z przyzwyczajenia a nie z pasji? wystwmy na caly sezon 11 15-latkow czemu nie? ufam arsenowi...on nikogo zmuszac nie bedzie do gry i zostania...skoro wszyscy jestescie tacy madrzy to dlaczego nie jestescie na jego miejscu na lawce trrenerskiej co? niech sie man utd cieszy...co to za problem wygrywac kupujac graczy ktorzy sa na topie a w przyszlym sezonie juz odejda? dla gabloty klubowej? nie ...licza sie kibice i druzyna jako kolektyw...jestesmy razem na dobre i na zle... niech sobie ferguson wydaje kasy...zapowiedzial ze odchodzi za 3 lata... teraz dlug klubu MU wynosi okolo 280 mln funtow...nie zaplacone transfery i kredyty na hipoteke klubu wziete przez Glazier'a... RM czy MU to tylko maszynki pieniezne i nic wiecej...nawet ich kibice to dziwne osoby....wiem o tym bo mieszkam w angli niedalko menczesteru...dla nich to po prostu nuda kaze im kibicowac a dla mnie bycie kibicem arsenalu to zaszczyt! i jeszcze jedno...hleb ani raz nie ppowiedzial sam ze chce odejsc, wenger nie dal zadnego oficjalgeo komunikatu na temat tego kogo chce sprowadzic wiec poczekajcie a nie gdybajcie!! bo szalu mozna dostac!! pozdrawiam;]









































