homemailmap
kanonierzy
Goalkick.pl

Güiza w kręgu zainteresowań Arsenalu

26.05.2008; 14:27 / Rafał Denkiewicz

-Napastnik RCD Mallorca, Daniel Güiza, znalazł się na celowniku giganta angielskiej Premier League - Arsenalu Londyn.

Hiszpan w zakończonym niedawno sezonie Primera Division zwyciężył w klasyfikacji Pichichi dla najlepszego strzelca, zdobywając 27 bramek, stąd też wiele europejskich klubów zainteresowało się jego osobą.

Niedawno zainteresowanie Güizą wyraziły takie kluby jak AS Roma czy FC Barcelona. Teraz hiszpański dziennik Marca podał, że do tego grona dołączył kolejny zespół - Arsenal.

Prasa nie ustaje w spekulacjach na temat odejścia Emmanuela Adebayora do Barcelony, a Güiza wydaje się być idealnym następcą Togijczyka.

Güiza wyceniany jest obecnie na 15 milionów funtów, co może stanowić nie lada przeszkodę w pozyskaniu króla strzelców Primera Division, gdyż Wenger słynie z kupna młodych, utalentowanych graczy i stosunkowo tanich piłkarzy.
Goal.com

Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym




zobacz aktualności na temat:
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
-Cesc o City: Bez sensu
goal.com / 06.09.2008; 11:36
-Gdy pieniądze nie są już żadnym ograniczeniem...
/ 04.09.2008; 19:58
-Appiah: Premiership? Byłoby świetnie!
Sky Sports / 03.09.2008; 20:19
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (26):
-
Fabregas19; użytkownik komentarzy: 4115 newsów: 8
28.05.2008; 11:40
Tak fajnie, tylko, że Adebayor nigdzie nie odejdzie, za dobry sezon rozegrał w barwach Arsenalu, ale mimo to taki zawodnik jak Güiza na pewno by nam się przydał...
-
koncia11; użytkownik komentarzy: 143 newsów: 0
27.05.2008; 20:08
Guiza jest świetny tak jak Ade
-
Szef; użytkownik komentarzy: 2088 newsów: 0
27.05.2008; 16:58
fajnie jakby przyszedl Gomez albo Guiza
-
cesc93; użytkownik komentarzy: 85 newsów: 0
27.05.2008; 14:11
ale ile razy Ade zawodzil, strzelal duzo na poczatku sezonu i nie moge sie do jego postawy wtedy przyczepic ale pod koniec to kicha, mogl nam dac polfinal LM gdyby wkorzystywal kazda sytuacje stuprocentowa. Guiza marnuje dobre okazje raz na ruski rok wiec oplacaloby sie wg mnie go kupic. Najgorzej ze Ade przed pole karnym jest nic nie warty, to jest taki "krol" pola karnego i glowek. Sam sytuacji sobie nie umie wypracowac
-
pimponus; użytkownik komentarzy: 349 newsów: 0
26.05.2008; 23:20
cesc93 <-- no do cholery od Ade się odczep bo on jako jedyny jako tako ciągnął wszystko do przodu ;P A co do transferów to zgadzam się z tym że Almunia jest przeciętny ale coś tam niby było mówione chyba o Frey'u i o stoperze Kompany'm ;)
-
lecho; użytkownik komentarzy: 540 newsów: 0
26.05.2008; 21:50
A co do Guizy to nie wiem. Niby strzelił bardzo wiele bramek, ale czy jest wystarczająco dobry??Trudno powiedzieć. Tylko poco nam wogle napastnik.
-
lecho; użytkownik komentarzy: 540 newsów: 0
26.05.2008; 21:48
cesc93 zastanów się co ty mówisz. Ade to świetny piłkarz mieliśmy dużo szczęścia, że trafił do nas. Strzela dużo bramek, jest bardzo dobry technicznie i umie grać głową.
-
Szef; użytkownik komentarzy: 2088 newsów: 0
26.05.2008; 21:10
Guiza, Gomez to dobrzy zawodnicy i moze jeden przyjdzie do nas
-
cesc93; użytkownik komentarzy: 85 newsów: 0
26.05.2008; 19:30
Gomez jest tyle warty co Ade, dla mnie, nie za wiele. Nie wiem czemu ale Ade nie pasuje mi jakos po prostu od przyszlego sezonu w Arsenalu, po prostu wolalbym kogos znacznie bardziej wartosciowego, dobrego partnera dla v. Persiego czy Walcotta.
-
cesc93; użytkownik komentarzy: 85 newsów: 0
26.05.2008; 19:28
ale jestem troche niezadowolony ze nie pojawiaja sie zadne pogloski w swiecie transferow o bramkarzych ktorzy moga dolaczyc do Arsenalu. Czyzby Arsene byl zadowolony z przecietnego przeciez Almunii? Jak dla mnie to on jest dobrym bramkarzem, ale rezerwowym. Obronce tez chetnie bym jakiegos doswiadczonego, pewnego, najlepiej stopera widzial w koszulce Arsenalu.