Zniecierpliwiony Drogba
21.03.2008; 12:06 / Patryk Bielski
Gwiazda Chelsea Londyn Didier Drogba wyznał, że nie może doczekać się "Grand Slam Sunday", w której jego zespół na Stamford Bridge podejmie Arsenal Londyn. Wcześniej, o godzinie 14:30 rozpocznie się spotkanie Manchesteru United z Liverpoolem na Old Trafford. Wszyscy na Wyspach żyją obecnie tym dniem.- To będzie wielki weekend - powiedział Drogba w wywiadzie dla Sky Sports.
- Oba spotkania są w zbyt małym odstępie czasu, aby je zobaczyć, jednak będziemy potrzebować naszego doświadczenia w niedzielę.
Drogba zdaje sobie sprawę z dużego wyzwania jakie stawia przed jego zespołem Arsenal Londyn i zapowiada walkę do ostatnich minut na murawie.
- Arsenal jest wspaniałym zespołem, który świetnie gra piłką, lecz my także jesteśmy bardzo silni. Na tym etapie sezonu z pewnością nie ujrzysz wielkich różnic bramkowych w spotkaniach pomiędzy najlepszymi zespołami, ponieważ teraz każdy mecz jest bardzo ważny. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, z ważnych spotkań wyjdziemy jeszcze silniejsi.
Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej z niecierpliwością czeka na starcie ze swoim byłym kolegą z drużyny - Williamem Gallasem, a także rodakiem - Kolo Toure.
- Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zdobędę bramkę w niedzielnym spotkaniu. Wystąpię przeciwko swoim kolegom, jednak oni także wiedzą, że nie będzie to dla nich łatwe.
- William [Gallas] wie, że jeżeli przyjedzie na Stamford Bridge, zostanie wygwizdany, podobnie jak Ashley Cole [na stadionie Arsenalu]. Lecz oni są najlepszymi piłkarzami i będę potrzebował dopingu publiczności, aby pokonać Williama.
Sky Sports
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Drogba nie zagra z ArsenalemDaily Express / 18.11.2008; 17:57
Wenger potępia zachowanie angielskich fanówArsenal.com / 14.11.2008; 19:45
Wielkie trio po Axela WitselaMirror.co.uk / 13.11.2008; 18:51
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (15):
peter07; użytkownik
komentarzy: 1019 newsów: 0
21.03.2008; 20:52
Ma rację to będzie wielki dzień, ale jeśli nasi obrońcy będą w pełni dyspozycji i zagra na najwyższym poziomie to powsztrzymają go, Kanonierzy nie raz w tym sezonie pokazywali, że są w stanie zwyciężać z najlepszymi oby i tym razem nie zmieniła się ta bardzo pozytywna zaleta
Fabregas19; użytkownik
komentarzy: 4895 newsów: 8
21.03.2008; 19:49
Wszyscy nie mogą się już doczekać....
bart; użytkownik
komentarzy: 76 newsów: 0
21.03.2008; 17:56
Drogba vs. Gallas- to bedzie ciekawy pojedynek z dwoch stron, ale jednak to Gallas ma wieksze doswiadczeniei staz gry niz Drogba, nie chce nikogo skreslac, ale moimzdaniem to Gallas bedzie gorw w tym meczu, jako filar obrony Kanonierow.
sojer14; użytkownik
komentarzy: 1725 newsów: 2
21.03.2008; 16:59
Drogba nie ma szans z Gallasem!:) musimy udzielic im dobrej lekcji futbolu:) mam nadzieje ze wygramy to spotaknie:) zapowiada sie bardzo ciekawa niedziela:)
Szef; użytkownik
komentarzy: 2275 newsów: 0
21.03.2008; 16:25
mysle ze Drogba nie jest obecnie w takiej formie zeby się nim az tak bardzo przejmowac najwazniejsze to zatrzymac Lamparda i Joe Cole'a ktorzy są w szczytowej formie
CFC_rlz; użytkownik
komentarzy: 149 newsów: 0
21.03.2008; 16:08
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Drogba jest napastnikiem a Gallas obrońcą więc Didier prosi o doping by pomóc mu w 'pojedynku' z Williamem.
Paweloz; użytkownik
komentarzy: 142 newsów: 0
21.03.2008; 15:50
"- William [Gallas] wie, że jeżeli przyjedzie na Stamford Bridge, zostanie wygwizdany, podobnie jak Ashley Cole [na stadionie Arsenalu]. Lecz oni są najlepszymi piłkarzami i będę potrzebował dopingu publiczności, aby pokonać Williama." to on dopingiem nazywa wygwizdywanie innego zawodnika ?? ^^







































