Diarra: Arsenal mnie nie chce - ja nie chcę Arsenalu
16.12.2007; 13:26 / Szymon Ortyl
Młody gracz Arsenalu - Lassana Diara, który przeszedł do Arsenalu z Chelsea podczas letniego okienka transferowego powiedział, że chce odejść z Arsenalu, ponieważ Arsene Wenger nie potrzebuje już go w tej drużynie.Francuz przeszedł do Arsenalu, ponieważ w Chelsea nie miał szans na grę. Jednak na Emirates Stadium także przegrywa rywalizację o miejsce w podstawowym składzie z Cesciem Fabregasem i Mathieu Flaminim.
- Mamy połowę grudnia i zadecydowałem: Chcę opuścić Arsenal. Trener nie potrzebuje mnie w szykach defensywnych - powiedział Diarra dla L'Equipe.
Diarra wyznał, że Arsenal złamał obietnicę, którą posłużył się, aby kupić go z zespołu Chelsea Londyn. Wówczas Francuzowi obiecano regularne występy w zespole Kanonierów.
- Oni mnie nie chcą. Nie rozumiem tego, ponieważ bardziej liczę się przy zestawieniu reprezentacji Francji. Kiedy podpisywałem kontrakt z Arsenalem, ludzie którzy chcieli mnie ściągnąć, złożyli mi obietnice. Mecze w których grałem od początku sezonu były mało znaczące, lecz one utrzymywały mnie w nadziei.
Diarra, który w obecnym roku zaliczył dziewięć występów dla reprezentacji Francji wyznał, że nie uważa, iż wina leży po stronie Arsene Wengera.
- Z Panem Wengerem nie ma żadnych problemów. Nie mam zamiaru go krytykować ani mówić źle o nim. Nie jestem osobą konfliktową. Lecz podpisałem kontrakt z Arsenalem, ponieważ obiecano mi, że dostanę szansę gry i w klubie będzie zdrowa konkurencja. Tak się nie stało.
Eatsleepsport.com
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Fabregas: Musimy udowodnić, że Wenger miał racjęGoal.com / 01.12.2008; 17:28
Dwóch graczy Twente na celowniku WengeraGoal.com / 01.12.2008; 17:07
Wenger: Gallas był świetnySky Sports / 01.12.2008; 16:59
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (25):
Master; użytkownik
komentarzy: 557 newsów: 2
18.12.2007; 20:51
nie to jest chamskie obietnica to obietnica
Eduardo15; użytkownik
komentarzy: 962 newsów: 5
17.12.2007; 17:25
Powinien On wchodzić zamiast Gilberto. Trzymaj się Lassana! Cierpliwości! Trzymamy za Ciebie kciuki!
Lee; użytkownik
komentarzy: 954 newsów: 41
17.12.2007; 11:49
Jabkoo >> bo teraz pewniakiem na tej pozycji jest Flamini. Pisałem komentarz w tej sprawie, ale widzę, że tamten news zniknął, to napisze jeszcze raz. Diarra przed przyjściem do Arsenalu wiedział, że jego nominalna pozycja, czyli środek pomocy jest najbardziej obsadzony w Arsenalu i będzie mu się bardzo ciężko przebić. Jak dla mnie, to Gilberto powinien wylecieć w zimowym okienku transferowym, póki jeszcze ktoś będzie chciał coś za niego zapłacić... Bo niepotrzebnie zajmuje miejsce na ławce (Lassanie albo Diaby'emu). Chciałbym, żeby Diarra jeszcze powalczył o skład, bo teraz będzie bardzo dużo meczów, po nowym roku Arsenal, jeśli wszystko pójdzie tak jak należy, będzie walczył na 4 frontach, więc okazji do gry będzie wiele. Jeśli jednak chce odejść, niech tak zrobi. Na tę pozycję mamy Flaminiego, Diaby'ego oraz Denilsona i myślę, że to wystarczy. Ewentualnie Wenger mógłby kupić kogoś, na zastępce dla Fabregasa, czyli zawodnika, który potrafi rozegrać akcję i pociągnąć zespół do przodu w trudnym momencie...
Jabkoo; użytkownik
komentarzy: 253 newsów: 0
16.12.2007; 21:48
Przeciez Diarra jest nawet nawet to nie wiem dlaczego nie gra... ;/
Fabregas19; użytkownik
komentarzy: 4895 newsów: 8
16.12.2007; 20:17
No ja myslałem ze diarra zostal sciagniety po to aby grac w arsenalu a tu lipa
Szulinio; użytkownik
komentarzy: 90 newsów: 0
16.12.2007; 19:49
w meczach w których grał spisywał sie nieźle, wg to on powinien siadać na ławce a nie gilberto który już wg mnie powinien zostać sprzedany
gunners77; zawieszony
komentarzy: 806 newsów: 0
16.12.2007; 19:16
NO MYSLAŁEM ZE TROCHE BEDZIE WIĘCEJ GRAŁ
vanPersie; zawieszony
komentarzy: 577 newsów: 0
16.12.2007; 17:51
ma nadzieję że drożej go sprzedamy niż kupiliśmy ;)
zetpek; użytkownik
komentarzy: 1117 newsów: 0
16.12.2007; 17:31
aha no okey skoro tak to zegnamy Diarre :P
Oldgunner3; użytkownik
komentarzy: 531 newsów: 0
16.12.2007; 16:30
Naprawdę podobał mi się w meczu Francji z Włochami lecz później już tak nie błyszczał;a teraz płacze.Straszna maruda,postatnio często występował.Poza tym nikt nie ma gwarancji gry;a mówienie o zdrowej konkurencji w jego sytuacji jest conajmniej niesmaczne.Lepiej niech odejdzie niż ma siać ferment.









































