homemailmap
kanonierzy
Goalkick.pl

Van Persie: udowodnimy niedowiarkom, że się mylą

16.12.2007; 00:53 / Bartosz Hebda

-Robin Van Persie jest zniecierpliwiony, aby przejąć "batutę", którą inni kanonierzy dzierżyli tak wspaniale podczas jego nieobecności.

Dwudziestoczteroletni Holender, który wystąpił w środowym meczu przeciwko Steaua Bukareszt pierwszy raz od prawie dwóch miesięcy, wierzy, że porażka jest czymś na co inni czekają.

Kanonierzy uciszyli krytyków, których było wielu od początku sezonu, pokazując przez dłuższy czas wspaniały futbol. Pomimo pierwszego miejsca w lidze i zakwalifikowania się do rozgrywek grupowych Ligi mistrzów sceptycy nadal czyhają na potknięcie Arsenalu.

Holenderski napastnik wierzy, że ci którzy czekają na wpadkę Kanonierów niestety się rozczarują.

Van Persie powiedział:

- Wszyscy czekają na nasz upadek ale my nie zamierzamy upadać. Oczywiście przegramy jakiś mecz w tym sezonie, może przegramy dwa lub trzy; będzie również kilka remisów - to normalne. Kiedy grasz tak dużo spotkań musisz się liczyć z tym, że w niektórych skapitulujesz. Wszyscy czekają na nasze porażki, na to, że zawiedziemy. Nic z tych rzeczy. Jestem codziennie na boisku treningowym i wiem do czego nasza drużyna jest zdolna.

Wielu przewidywało, że dobra passa zakończy się na Anfield lub też gdy Manchester United odwiedzi The Emirates - nie mieli racji. Dzisiaj Kanonierzy zmierzą się z Chelsea, która jest w wyśmienitej formie, ale Robin Van Persie niczym się nie martwi.

- Nie boję się żadnego przeciwnika. Wiem, że moi koledzy z drużyny uważają tak samo. Chelsea ma dobre strony, grają całkiem innym stylem niż my z całym szacunkiem dla nich. My gramy naszym stylem i uważam , że jeśli zagramy na sto procent naszych możliwości to jesteśmy w stanie wygrać z każdym.
Arsenal.com

Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym




zobacz aktualności na temat:
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
-Video: Siódma kolejka Premier League
SoccerPulse / 13.10.2008; 13:52
-Angielscy giganci zadłużeni
Wirtualna Polska / 12.10.2008; 10:46
-Van Persie nie zagra z Islandią
Sky Sports / 08.10.2008; 13:44
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (15):
-
Eduardo15; użytkownik komentarzy: 898 newsów: 5
17.12.2007; 17:21
Damy radę wygrać mistrzostwo. Nasi piłkarze są niesamowici!
-
Fabregas19; użytkownik komentarzy: 4455 newsów: 8
16.12.2007; 20:05
Niech czekaja póki co Arsenal przegrał tylko 1 mecz mecz i wierze ze wiecej sie to nie powtórzy
-
vanPersie; zawieszony komentarzy: 577 newsów: 0
16.12.2007; 17:49
nie doczekają się prawda trzeba wygrać ligę i LM
-
zetpek; użytkownik komentarzy: 1117 newsów: 0
16.12.2007; 17:23
i sie nie doczekaja naszego upadku !!! jestesmy siła !!!!
-
Koti; użytkownik komentarzy: 655 newsów: 0
16.12.2007; 14:43
bolo ma racje !!!!!! Van persie trzymam za ciebie kciuki
-
Czajnik17; użytkownik komentarzy: 526 newsów: 0
16.12.2007; 13:27
Dobrze, że chociarz Robin zagra z Cwelsea
-
bolo; użytkownik komentarzy: 17 newsów: 0
16.12.2007; 12:45
W Londynie są Dwa Kluby. Arsenal i rezerwy Arsenalu ;p i tego sie Trzymajmy ;]. Musimy ich Rozgromić. Skopać. Pokonać. Poniżyć. Pokazać Kto Rządzi !!!!! ;p POZDRO for aLL
-
polandblood; użytkownik komentarzy: 1848 newsów: 1
16.12.2007; 11:22
Pokazemy kto rzadzi w Londynie!!! xD
Go go go The Gunners!!! xD
-
Knolek; użytkownik komentarzy: 1815 newsów: 0
16.12.2007; 11:00
Takie słowa potrafią dodać wiary we wszystko :D:D:D nie mogę sie doczekać walki o Londyn :D
-
Oldgunner3; użytkownik komentarzy: 472 newsów: 0
16.12.2007; 10:49
Może RvP wie coś czego my nie wiemy.Gdybyśmy zagrali max. składem to faktycznie zwycięstwo byłoby b.prawdopodobne;a tak pozostaje mieć nadzieję,że niesieni niemal 60tys. dopingiem kanonierzy zsgrają z pasją , zębem i w swoim niepowtarzalnym stylu,a wynik ...powinien być pozytywny.