Bendtner myśli nad odejściem
10.10.2007; 21:09 / Patryk Bielski
Napastnik "Kanonierów" Nicklas Bendtner wyznał, iż jeśli nie zdoła przebić się do pierwszego zespołu Arsenalu, to będzie zmuszony szukać sobie innego klubu.Reprezentant Danii, tego lata powrócił do drużyny "The Gunners", z rocznego wypożyczenia z Birmingham City. Arsene Wenger jest znany ze świetnej współpracy z młodzieżą, jednak cierpliwość Bendtnera powoli się kończy - Duńczyk często nie znajduje miejsca w meczowej kadrze, nie wspominając o pierwszej jedenastce "Kanonierów".
Dotychczas Bendtner zdołał wystąpić w meczu trzeciej rundy Carling Cup z Newcastle United, w którym strzelił nawet bramkę, zapewniając Arsenalowi awans do kolejnej rundy pucharu. Jeśli chodzi jednak o pierwszy zespół, pewne miejsce w ataku "The Gunners" świetnymi występami wywalczyli sobie Robin van Persie oraz Emmanuel Adebayor.
Bendtner rozumie, że musi poczekać na swoją szansę, lecz przyznał, iż jeśli takowa niedługo nie nadejdzie, być może opuści barwy Arsenalu.
"To oczywiste, że nie chcę siedzieć na ławce przez dwa lata," - powiedział Duńczyk dla gazety BT.
"Rozumiem, że nie zawsze jestem w pełni formy i miewam słabsze miesiące, lecz mógłbym dostawać więcej szans do gry."
"Zostanę w Arsenalu, aby walczyć o swoją szansę, jednak jeśli jej nie otrzymam, będę musiał poszukać innego klubu na stałe."
Także selekcjoner reprezentacji Danii, Morten Olsen wypowiedział się w tej sprawie: "Tak młody gracz jak on, potrzebuje gry. To do jego trenera należy osądzić, czy jest gotowy. Ale on wkrótce powinien otrzymać więcej szans."
Skysports.com
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Bendtner: Kocham moje różowe buty!Goal.com / 28.11.2008; 14:59
Bendtner ostrzega przed RamseyemNorthamptonchron.co.uk / 18.11.2008; 21:10
Bendtner chce więcej gry Sky Sports / 18.11.2008; 16:36
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (13):
sebastiank; zawieszony
komentarzy: 36 newsów: 0
11.10.2007; 18:35
Musi byc cierpliwy.. tak jak chociazby Adebayor, ktory dopiero w tym sezonie stal sie "pewniakiem", kiedy wczesniej byl swego rodzaju tlem Henry'ego i nawet Van Persie'go
misiek_86; redaktor
komentarzy: 136 newsów: 114
11.10.2007; 16:39
Oj tam, Niklas nie stresuj się :). Na pewno odchodząc stąd byś stracił.
Master; użytkownik
komentarzy: 557 newsów: 2
11.10.2007; 16:04
nikt cię nie zatrzymuję mamy lepszych
Fabregas19; użytkownik
komentarzy: 4895 newsów: 8
11.10.2007; 16:01
Nie przekonałem się co do tego zawodnika
Karis7; użytkownik
komentarzy: 1600 newsów: 2
11.10.2007; 14:12
wolałbym żeby został co na pewno się przyda w przyszłości, ale widać że ma ogromną chęć gry to może o nim dobrze świadczyć :D
filu15; użytkownik
komentarzy: 3 newsów: 0
11.10.2007; 01:05
Chlopak po prostu chce grac...co z tego kto jest trenerem...on kocha byc na boisku..a nikt nie lubi czuc sie niepotrzebny...mam nadzieje ze dostanie wiecej szans bo to dobry zawodnik..
Paulina200; użytkownik
komentarzy: 208 newsów: 0
10.10.2007; 22:30
Bendtner jest wartosciowym graczem, lepiej gdyby został na Emirates Stadium i walczył o miejsce w składzie. Jednakże jest jeszcze młody i nie przygotowany na gre w wyjściowej jedenastce. Powinien docenić to że dostaje szanse w pucharach w Alibionie. Pod okiem takiego szkoleniowca jakim jest Wenger może zostać piłkarzem wielkiego formatu. Pozostaje życzyć tylko powodzenia i liczniejszych występów w barwach The Gunners, oraz oczywiście rekordowej liczby bramek, z całego serca. Na zawasze...
Guzik29; użytkownik
komentarzy: 1122 newsów: 0
10.10.2007; 22:03
W sumie Ci się nie dziwię. lepiej grać niż siedzieć na łąwce. Bez gry nie ma formy. Jedno zalezy od drugiego. Treny nie wystarcza. Brakuje adrenaliny meczowej.
Eyeless; użytkownik
komentarzy: 125 newsów: 0
10.10.2007; 21:54
Media szukają sensacji i tyle, im wyżej arsenal w tabeli tym większe zainteresowanie i więcej spekulacji. Bendtner na pewno doczeka się swoich szans i on o tym dobrze wie, wydaje mi się , że w Arsenalu zawodnicy nie piorą brudów publicznie bo zawsze mogą pogadać z Bossem.









































