homemailmap
kanonierzy
Goalkick.pl

Edelman: Mamy nadzieję, że Wenger zostanie

23.07.2007; 12:21 / Patryk Bielski

Dyrektor sportowy Arsenalu Londyn Keith Edelman wyznał, iż ma wielką nadzieję, że obecny manager "Kanonierów" Arsene Wenger pozostanie w klubie na kolejnych parę lat. Edelman spodziewa się, że Francuz będzie informował zarząd klubu na bieżąco o swojej decyzji i jeśli tylko coś postanowi, zaraz poinformuje o tym jego osobę.

"Mamy cichą nadzieje, iż Arsene pozostanie w klubie na kilka kolejnych lat. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie i z niecierpliwością oczekujemy na jego decyzję. Mamy nadzieję, że poinformuje nas kiedy postanowi zostać."

"On dysponuje doskonałym, wielkim oddziałem, wielkimi udogodnieniami (szkółki i akademie piłkarskie) i spodziewamy się, że zostanie tutaj na wiele, wiele lat. On jest przepełniony wielkim futbolem dla tego klubu, a także dużymi sukcesami, ale my lubimy w nim coś więcej."

źródło: Blogs.Orlandosentinel.com
Kanonierzy.com

Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym




zobacz aktualności na temat:
Brak ustalonych tematów newsa!
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
Brak newsów o podobnym temacie!
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (0):