Rozważania Fabregasa
15.03.2007; 20:17 / Filip Duszyński
Cesc Fabregas uważa, że obecny sezon, choć pełen rozczarowań, spowoduje, że Kanonierzy przystąpią do przyszłorocznych rozgrywek żądni sukcesu.
Pomocnik The Gunners powiedział dla PA Sport:
"Nasza drużyna dojrzewa i będzie wspaniała w następnym sezonie. Przez ostatnie 2 tygodnie dostaliśmy nauczkę, a takie doświadczenie zawsze wzmacnia."
"Po przegranej z PSV wszyscy byliśmy przybici. Zawsze tak jest, bo przecież jesteśmy Arsenalem i chcemy być zwycięzcami."
"Nasi kibice chcą, abyśmy zdobywali trofea. W tym roku to już raczej niemożliwe, chyba, że w lidze wydarzy się coś całkowicie nieprzewidzianego."
"Trzeba otrząsnąć się z niepowodzeń i smutku, podobnie jak po rozstaniu z dziewczyną."
"Trzeba uczyć się na błędach i powrócić silniejszymi."
Fabregas wypowiedział również wiele słów uznania pod adresem Arsene Wengera.
"Nasz manager zawsze stara się podtrzymać nas na duchu. Po porażkach przychodzi do nas i mói, że nic się nie stało, ale żebyśmy wyciągnęli wnioski na przyszłość."
"Nadchodzące mecze z Evertonem i Liverpoolem będą arcyważne, gdyż rozegra się ostateczna batalia o końcową pozycję w lidze."
Fabregas zaprzeczył pogłoskom, jakoby ostatnie niepowodzenia zdemotywowały całą drużynę Kanonierów.
"Dla każdego piłkarza futbol, to jego życie. Zawsze mamy motywację do gry."
Fabregas jest bardzo zadowolony z wygranej z Aston Villą. Wierzy również, że Kanonierzy mogą jeszcze powalczyć o drugie miejsce w tabeli Premiership."
"Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Może nie graliśmy najlepiej, ale byliśmy konsekwentni i mieliśmy trochę szczęścia przy golu."
"Wierzę, że możemy jeszcze myśleć o wicemistrzostwie kraju. Zobaczymy co się wydarzy, bo w piłce nożnej nic nie wiadomo."
Kanonierzy.com
Sprawdź aktualne kursy w MyBet.com | Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym
Zobacz także:
Skomentuj artykuł:Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!
Komentarze użytkowników (0):









































