homemailmap
kanonierzy
Goalkick.pl

Wenger: To jest jak szaleństwo

28.12.2006; 12:11 / Bartosz Cębrzyna

Menadżer Arsenalu, Arsene Wenger w ostatnim czasie zapowiadał walkę o tytuł do upadłego, ale przyznał, że może się to wydawać troche szalone, ponieważ Kanonierzy tracą już 14 punktów do lidera, Man Utd.

W swoim ostatnim starciu Arsenal wygrał z Watford 2:1, gdzie bramkę na miarę zwycięstwa w Boxing Day strzelił Robin van Persie, który staje się powoli liderem drużyny z Emirates.

Mimo dobrej postawy w ostatnich meczach może wydawać się, że walka o końcowy sukces może być szalona.

"Przewaga Manchesteru martwi mnie, ale nie jest niemożliwa do odrobienia. Będzie trudno, ponieważ podopieczni Sir Alexa Fergusona są w fenomenalnej formie. Wiem, że nasza walka o tytuł może wyglądać szaleńczo, ale damy z siebie maximum umiejętności by podbić Anglię!"

"Teraz musimy skupić się wyłącznie na zdobywaniu punktów. Musimy być w tym konsekwentni i nie straciliśmy jeszcze szans na zwycięstwo."
Kanonierzy.com

Podyskutuj o tym na forum dyskusyjnym




zobacz aktualności na temat:
Brak ustalonych tematów newsa!
oceń tego newsa:
Tylko dla zarejestrowanych i niezablokowanych użytkowników serwisu!


-Zobacz także:
Brak newsów o podobnym temacie!
-Skomentuj artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

-Komentarze użytkowników (0):